Agnieszka Wołyniec-Ostrowska

adwokat

Razem z mężem prowadzę kancelarię OWiW Legal w Warszawie. Pomagam przedsiębiorcom zatrudniającym cudzoziemców. Realizuję procedury pobytowe i uzyskuję pozwolenia na pracę.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Lwów wraca do wydawania wiz

Agnieszka Wołyniec-Ostrowska23 czerwca 2022Komentarze (0)

Konsult RP we Lwowie rozpoczął pracę nad wydawaniem wiz. Składanie wniosków, jak podał Konsulat, odbywa się po wcześniejszym zarejestrowaniu wniosku w systemie e-Konsulat  https://lnkd.in/eyENQTYE i uzyskaniu terminu.

Z obowiązku rejestracji zwolnieni są:
1. członkowie rodziny obywatela RP obywatela Unii Europejskiej;
2. posiadacze Karty Polaka i najbliżsi członkowie ich rodzin.

Wnioski wizowe składane są wyłącznie w konsulacie, w godzinach 9:00 – 14:00, zgodnie z godziną, na którą dokonano rejestracji.
Przybliżony termin wizy – od wniosku do otrzymania do 2 tygodni.

Konsulat podał również, że nie pracuje teraz i nie korzysta ze wsparcia żadnego z centrum wizowych, czy innego pośrednika.

_______________________________

Польський консультант у Львові почав працювати над оформленням віз. Подання заяв, як повідомляє консульство, відбувається після попередньої реєстрації заяви в системі e-Konsulat https://lnkd.in/eyENQTYE та отримання терміну.

Від реєстрації звільняються:
1. члени сім’ї громадянина Польщі або громадянина Європейського Союзу;
2. власники Карти поляка та найближчі члени їх сімей.

Заявки на візу подаються тільки в консульстві з 9:00 до 14:00 відповідно до часу, на який була здійснена реєстрація.
Орієнтовний термін оформлення візи – від подачі заяви до отримання – до 2 тижнів.

У консульстві також повідомили, що наразі воно не співпрацює і не користується підтримкою жодного візового центру чи іншого посередника.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez OWIW Legal Ostrowski Wołyniec i Wspólnicy Adwokaci sp.k. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest OWIW Legal Ostrowski Wołyniec i Wspólnicy Adwokaci sp.k. z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem ostrowski@owiw.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: