Blog zatrudnianie cudzoziemców ma na celu przekazanie Państwu informacji na temat jak bezpiecznie i zgodnie z prawem zatrudniać cudzoziemców oraz delegować pracowników za granicę.

Nasz zespół od lat całościowo wspiera rozwój agencji pracy tymczasowych ze szczególnym uwzględnieniem wątków międzynarodowych i cudzoziemskich. Realizujemy procedury pobytowe i uzyskujemy pozwolenia na pracę. Audytujemy legalność i prawidłowość zatrudniania, w szczególności zatrudniania cudzoziemców. Szkolimy w tym zakresie. Tworzymy wewnętrzne dokumenty z zakresu prawa pracy. Prowadzimy również postępowania związane z redukcją personelu. Sporządzamy w imieniu pracodawców odwołania od decyzji ZUS. Uczestniczymy w kontrolach Straży Granicznej.

Zapraszamy do odwiedzania naszego bloga, na którym znajdą Państwo praktyczne rozwiązania problemów oraz informację na temat aktualnych przepisów prawa.

 

Autor

Agnieszka Wołyniec-Ostrowska

adwokat

Mikołaj Ostrowski

adwokat

Jesteśmy małżeństwem prowadzącym kancelarię OWiW Legal w Warszawie. Pomagamy przedsiębiorcom zatrudniającym cudzoziemców. Realizujemy procedury pobytowe i uzyskujemy pozwolenia na pracę. [Więcej]

Subskrypcja